Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE 
Agnieszka Sikorska na czele Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych


10 kwietnia w siedzibie Polskiej Organizacji Turystycznej odbyło się Walne Zebranie Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych. Podczas Zebrania zatwierdzono sprawozdanie finansowe i sprawozdanie z działalności zarządu w 2023 r., przyjęto sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za ub. rok, udzielono absolutorium zarządowi za 2023 r., uzupełniono skład Komisji Rewizyjnej o Justynę Szostak i Artura Krysztofiaka, także zatwierdzono harmonogram działań i plan finansowy na ten rok.

Tego dnia, podczas posiedzenia zarządu FROT, prezes stowarzyszenia, Małgorzata Wilk-Grzywna, złożyła rezygnację ze stanowiska w związku z objęciem funkcji wiceprezes POT. Jej miejsce zajęła Agnieszka Sikorska pełniąca dotychczas funkcję wiceprezes FROT. Wiceprezesem FROT mianowano natomiast Jakuba Feigę. Skład zarządu został poszerzony o Łukasza Magriana.

Agnieszka Sikorska jest absolwentką prawa Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W początkach kariery zawodowej zarządzała obiektami noclegowymi w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W 2005 r. stanęła na czele biura Śląskiej Organizacji Turystycznej, którym kieruje do dziś. Jest pomysłodawczynią Regionalnego Systemu Informacji Turystycznej w województwie śląskim oraz szeregu projektów ukierunkowanych na rozwój marek turystycznych i promocję regionu. MO, foto www.Facebook.com/forumrot

2024-04-11 11:16:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter