Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY
Exim Tours zabierze klientów do Polinezji Francuskiej


Polinezja Francuska, składająca się z pięciu dużych archipelagów i około 150 wysp, w tym słynnej Tahiti i Bora Bora, pojawiła się właśnie w ofercie Exim Tours. Wprowadzenie nowego kierunku jest elementem strategii dywersyfikacji oferty, co ma pomóc dotrzeć touroperatorowi do różnych grup klientów.

- Osobiście uwielbiam podróże i odkrywanie świata, dlatego ogromnie cieszy mnie obserwowanie, jak oferta EXIM tours dynamicznie ewoluuje w ostatnich latach. Polinezja Francuska nadal pozostaje mało znanym i ekskluzywnym kierunkiem dla polskich podróżnych. Dlatego też jestem szczególnie dumny z faktu, że to właśnie EXIM tours może teraz zaprezentować tak wyjątkową perełkę – komentuje Dawid Potoczny,
dyrektor produktu lotów regularnych w Exim Tours.

Obecnie w ofercie EXIM tours w Polinezji Francuskiej znajduje się 6 ekskluzywnych hoteli
na Tahiti, Bora Bora, Taha oraz Moorea. Przelot realizowany jest liniami Air France, na miejscu można spędzić od 5 do 16 nocy, w zależności od preferencji podróżnych i dostępnych połączeń lotniczych.

- Podczas planowania wprowadzenia tego kierunku skupiliśmy się na dogłębnym zrozumieniu potrzeb naszych obecnych i przyszłych klientów. Oferta w EXIM tours jest niezwykle zróżnicowana, dlatego naszym celem jest dopasowanie oferty, komunikacji i samego produktu w taki sposób, aby każdy klient, bez względu na swoje preferencje, mógł znaleźć idealne wakacje. Polinezja Francuska to wyjątkowy cel podróży, który eksplorujemy razem z tymi, którzy oczekują unikalnych na skalę światową miejsc do spędzenia wakacji życia – dodaje Paweł Wojciechowski, product manager w EXIM tours Polska.

Nowy kierunek w ofercie touroperatora jest kolejnym dowodem na ciągły rozwój i poszerzanie oferty. W styczniu bieżącego roku EXIM tours zainaugurował połączenie czarterowe z lotniska Chopina w Warszawie prosto do Salalah w Omanie. Zaledwie tydzień później EXIM tours zabrał pierwszych urlopowiczów bezpośrednim rejsem z Polski do Ras Al Khaimah. W roku 2024 touroperator rozszerzył również swoją ofertę o nową trasę czarterową na grecką wyspę Zakintos, zapewniając przeloty z największych lotnisk w Polsce. MG

2024-04-16 11:37:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter