Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY
FTI: Hotelom będziemy płacić punktualnie


FTI, trzeci pod względem wielkości touroperator w Niemczech, został przejęty przez fundusz inwestycyjny prowadzony przez Certaresa. Wartość transakcji to 1 euro, ale nowy inwestor ma przeznaczyć na dalszy rozwój firmy 125 mln euro.

Pieniądze, zgodnie z informacją prasową, pójdą między innymi na transformację cyfrową firmy, ale też na regulację bieżących zobowiązań. Jak wynika z pisma wysłanego do hotelarzy, biuro chce uregulować zaległe płatności i jak najszybciej wrócić do dotychczasowego systemu rozliczeń, podaje portal Reise-vor9. Celem jest dalsze zwiększanie udziału w rynku jeszcze w tym sezonie letnim.

FTI chce zakończyć proces przejęcia do końca tego lata, a żeby uregulować zaległości, firma powołała oddzielny zespół pod kierownictwem szefowej działu hotelowego, będącej jednocześnie prezeską firmy incomingowej Meeting Point, Sabiny Dorn. Jej doświadczenie w branży hotelarskiej pomoże w sprawiedliwy i transparentny sposób zbudować plan spłat. Taką obietnicę składa touroperator wszystkim swoim partnerom. MG

2024-04-24 09:34:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter