Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY
TUI: Stworzymy portal rezerwacyjny z wycieczkami pociągiem


Co prawda Green City Trip, operator kolejowy, który realizował dla TUI nocne połączenia z Amsterdamu w Alpy, zapowiedział, że wycofuje się z pociągów sypialnych, to touroperator nie zawiesza z nim współpracy. Co więcej, chce mieć swój portal rezerwacyjny, na którym klienci znajdą wycieczki kolejowe.
 
- Stawiamy na pociągi jako na transport dla wycieczek narciarskich i wypadów do miast na terenie Europy – mówi rzecznik koncernu cytowany przez portal Reise-vor9. - W tym celu stworzymy platformę rezerwacyjną, dzięki której naszym gościom będzie jeszcze łatwiej zarezerwować taką ofertę – dodaje.

Nowa linia produktowa może nazywać się TUI Trains albo TUI Bahnreisen i ma wystartować jeszcze w tym roku. Jednym z partnerów będzie Green City Trip, który już 1 maja ma wozić klientów z Amsterdamu do Berlina. Pociąg może zabrać na pokład 800 osób. Latem nowa spółka holenderska Go-Volta będzie natomiast jeździć także do Kopenhagi i Bazylei. Z kolei zimą utrzymane będą pociągi na narty, ale tym razem będą kursować za dnia, nie nocą. MG

2024-04-25 08:20:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter