Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»

MARKETING

Korea Południowa otwiera agencję PR
w Polsce


Od lewej: Lee Kyeung Min i Julia Miasoiedova

Lee Kyeung Min - Dyrektor Przedstawicielstwa Koreańskiej Narodowej Organizacji Turystycznej w Europie Wschodniej: "Z przyjemnością ogłaszamy, że od kwietnia mamy PR agencje w Polsce, która będzie przedstawiać interesy Koreańskiej Organizacji Turystycznej.
Naszym głównym celem jest wprowadzenie nowych produktów turystycznych Korei Południowej dla polskich touroperatorów, nawiązywanie współpracy z partnerami oraz aktywną promocję ofert poprzez media, w tym prasę i blogerów. Chcemy pokazać bogactwo kraju: wycieczki po Korei Południowej, obejmujące miejsca UNESCO, jak również miejsca symbolizujące postęp i azjatycką nowoczesność. Zapraszamy do podróży do serca kultury muzycznej K-pop oraz miejsc, które stały się znane dzięki popularnym serialom telewizyjnym.
Korea Południowa oferuje wyjątkowe trasy sportowe dla miłośników aktywnego wypoczynku, wspaniałe doznania kulinarne oraz bogaty wybór imprez, koncertów i festiwali. Odkrywajcie razem z nami piękno kraju wiosennych kwiatów i malowniczych czerwonych klonów.

Jesteśmy gotowi do współpracy i zachęcamy do kontaktu z nami, aby razem odkrywać uroki Korei Południowej i tworzyć niezapomniane podróże dla polskich turystów. Wszelkie propozycje mogą być kierowane do agencji PR w Polsce. Julia Miasoiedova PR Menedżer Korei Południowej w Polsce

2024-04-26 13:47:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter