Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BIURA PODRÓŻY 
Polska w ofercie największego amerykańskiego touroperatora 

Dzięki staraniom Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Chicago wycieczki do Polski zostały dodane do katalogu jednego z największych touroperatorów w Stanach Zjednoczonych.
Pleasant Holidays proponuje zakwaterowanie w 30 hotelach (w tym międzynarodowych sieci), także przeloty, transfery, prywatne wycieczki w Krakowie, Warszawie i Gdańsku. W ofercie znalazło się m.in. zwiedzanie pokrzyżackiego zamku w Malborku, szlaki związane z dziedzictwem chrześcijańskim oraz żydowskim i zwiedzanie warszawskiej Pragi z degustacją w Muzeum Polskiej Wódki. Sprzedaż na 2024 rok i 2025 właśnie się zaczyna. 

Na 8 maja w Pleasant Holidays oraz Journese (luksusowej marce Pleasant Holidays zawierającej spersonalizowane oferty z podróżami po świecie) odbędzie się natomiast wprowadzające webinarium dla doradców turystycznych z Bartoszem Szajdą, dyrektorem Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Chicago.

Według danych GUS, w 2023 r. z polskiej bazy noclegowej skorzystało 472 tys. turystów z USA. To o 19 proc. więcej niż w 2022 r. i o 26 proc. więcej niż przed pandemią. MO, foto Pixabay.com

 

2024-05-07 17:58:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter