Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


REGIONY 
Turystyczny meleks powróci na ulice Tarnowa 24 czerwca 

 

W ubiegłym sezonie letnim na tarnowskich ulicach zadebiutował meleks, który obwoził turystów po mieście. Ogromne zainteresowanie tą formą zwiedzania Tarnowa skłoniło lokalne władze do przywrócenia kursów elektrycznego pojazdu również w tym roku. Jak informuje portal Tarnow.naszemiasto, wiadomo już, że meleks po raz pierwszy wyjedzie na tarnowskie ulice 24 czerwca i będzie obwoził turystów po Starym Mieście. Wiadomo też, że z przejażdżki będzie mogło skorzystać naraz 13 osób, czyli o jedną więcej niż w poprzednim roku. Zabraknie przewodnika, który wcześniej opowiadał uczestnikom przejażdżki o mieście. W tym roku pasażerowie będą mogli wysłuchać nagrania puszczanego podczas przejazdu.

Meleks będzie jeździł po mieście w dni robocze, wykonując 2 kursy dziennie. W weekendy po Starówce będą się odbywały bezpłatne spacery z przewodnikiem.  

Dzięki dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego Woj. Małopolskiego turyści będą jeździli meleksem za darmo. Jeśli uda się pozyskać dalsze wsparcie niewykluczone, że po mieście będą kursować 2 pojazdy, dodatkowo kursy będą realizowane  również do podtarnowskich winnic. MO,RDN Małopolska

2024-05-15 10:29:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»




»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej





Newsletter

»

Zamów newsletter