Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TECHNOLOGIA

Wszystkie rajzy w jednym miejscu!Aplikacja dla podróżników i biur podróży Rayzza! uruchomiła serwis internetowy z propozycjami wyjazdów turystyki przygodowej i aktywnej Rayzza! Wspólne Wyjazdy. Celem jest pokazanie w jednym wszystkich najciekawszych propozycji wypraw i wyjazdów organizowanych przez biura turystyki wyprawowej oraz umożliwienie zainteresowanym podróżnikom wybór najlepszej opcji wspólnej przygody i dołączenia do organizujących się grup wyprawowych.
Chcemy zbudować pierwszy w Polsce kompleksowy serwis, który będzie promować wyjazdy i wyprawy przygodowe oraz integrować środowisko profesjonalnych organizatorów turystyki przygodowej i podróżników. Tym samym chcemy przyczynić się do popularyzacji takiej formy podróżowania.
Serwis ruszył 7 maja br. I jest dostępny pod adresem: www.rayzza.com w polskiej wersji językowej. W ciągu kolejnych miesięcy będziemy wypełniali go propozycjami najciekawszych wyjazdów. Uruchomieniu serwisu towarzyszy Konkurs dla Podróżników: Odkryj nieznane zakątki Europy. W czasie jego trwania można zgłaszać propozycje najciekawszych wypraw po krajach Europejskich, z pomysłem i poza najczęściej uczęszczanymi szlakami.
Serwis umożliwi przegląd wszystkich wycieczek typu adventure, jakie są oferowane przez polskie i wybrane zagraniczne biura podróży zajmujące się turystyką podróżniczą. Ale nie tylko biura będą miały możliwość promowania swoich ofert. Jesteśmy również dla osób, które chcą wyjechać z grupą znajomych lub znaleźć towarzysza czy kompana na wspólną wyprawę. Serwis Rayzza! Wspólne Wyjazdy idealnie wpisuje się w rosnący trend związany z popularyzacją tego rodzaju prywatnych lub profesjonalnie zorganizowanych, ale kameralnych wypraw typu adventure.
Chcemy nie tylko jeszcze bardziej promować taki styl podróżowania, ale także przyczynić się do tego, że taka forma spędzania swojego urlopu i przeżywania prawdziwych przygód w najdalszych zakątkach świata stanie się jeszcze łatwiejsza i bardziej dostępna.
Biura turystyki przygodowej rosną w siłę i jest ich już w Polsce około setki działających, zarejestrowanych i profesjonalnie organizujących wyprawy egzotyczne, trekkingowe, offroadowe czy przygodowe na całym świecie. Coraz więcej także chętnych klientów na tego rodzaju podróże życia, gdzie liczy się nie tylko to, co zobaczysz, ale przede wszystkim to, co przeżyjesz.

 

2024-05-15 13:04:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter