Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Ecco Travel sprzedaje zimowe objazdówkiEcco Travel rozpoczął sprzedaż oferty zimowej. Chodzi o programy objazdowe - przy ich zakupie do końca czerwca można skorzystać z dodatkowych promocji.

W ramach akcji „Egzotyczne Wyprawy i Wyjątkowe Korzyści”, która trwa od połowy maja do końca czerwca, do wszystkich wycieczek objazdowych odbywających się w terminach od pierwszego listopada tego roku do końca marca przyszłego roku Ecco Travel proponuje bez dopłaty ubezpieczenie w wariancie SUPER oraz gwarancję stałej ceny. Osoby, które przynajmniej dwa razy skorzystały z oferty touroperatora, mogą liczyć też na rabat dla stałego klienta.

W ofercie pojawiły się nowe programy objazdowe, a wśród nich wycieczki do Uzbekistanu (Wrota Azji), Maroka (Spotkanie z Marokiem), Egiptu (Śladami Faraonów ), Chin (w krainie lodu z wyjazdem na Festiwal Śniegu i Lodu w Harbinie, dostępne termin noworoczny oraz Perła Południa ze słynnym lasem bambusowym, Kantonem, Makau, Hongkongiem i parkiem, który był jedną z inspiracji do stworzenia świata Avatara) oraz połączona wycieczka do Chin i Japonii.

Touroperator ma też w planach wprowadzenie kilku nowości, między innymi: Indii z Kalkutą, Islandii na sylwestra oraz Australii. MG

2024-05-16 18:05:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter