Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PERSONALIA
Johan Lundgren nie będzie już szefował easyJetowi


Johan Lundgren pozostanie na stanowisku dyrektora generalnego easyJet do początku 2025 roku. Rolę tę pełnił przez siedem lat. Później jego miejsce zajmie Kenton Jarvis, który obecnie jest członkiem zarządu i dyrektorem finansowym u przewoźnika.

Do momentu pełnego przejęcia obowiązków Kenton będzie w dalszym ciągu pełnił funkcję dyrektora finansowego, linia zapowiada jednak, że wkrótce rozpocznie poszukiwania nowej osoby na to stanowisko.

- Jest nam przykro, że Johan odchodzi z easyJet – mówi sir Stephen Hester, prezes easyJet. - Od grudnia 2017 roku wykonywał świetną robotę jako nasz dyrektor generalny, przeprowadzając firmę przez ogromne wyzwania okresu pandemii oraz budując jasną strategię i plan działania pozwalający osiągnąć jej ambicje „bycia najbardziej lubianą linią lotniczą w Europie, wygrywania dla klientów, akcjonariuszy i pracowników”. Mamy dobrą dynamikę, a Johan będzie z nami do końca bieżącego roku, który, mamy nadzieję, będzie kolejnym rokiem wyraźnego rozwoju – dodaje.  

- Gratuluję Kentonowi nominacji na mojego następcę, jest ona w pełni zasłużona. Będę ściśle współpracować z nim i całym zespołem wykonawczym, aby osiągnąć tegoroczne cele i płynnie przekazać obowiązki pod koniec roku – komentuje Johan Lundgren. - Są jeszcze ważne rzeczy do zrobienia w pozostałej części roku, a kiedy nadejdzie moment mojego odejścia, opuszczę easyJet z  poczuciem lojalności i dumy z poczynionych postępów oraz potencjału, jaki spółka posiada – podsumowuje.

- Niezmiernie się cieszę, że zostałem mianowany kolejnym dyrektorem generalnym easyJet i dziękuję zarządowi oraz moim współpracownikom za okazane zaufanie. Bardzo wierzę w przyszłość naszej linii lotniczej, którą napędzają talenty i entuzjazm pracowników obsługujących klientów. Jestem niezmiernie dumny, że mogę poprowadzić nasze zespoły ku wykorzystaniu ogromnego potencjału easyJet – podsumowuje Kenton Jarvis. MG

2024-05-18 07:09:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter