Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


REGIONY 

Opolskie przeznaczy 700 tys. złotych 
na rozwój turystyki w regionie  

Rozpoczynający się w maju sezon turystyczny w województwie opolskim był dla władz regionu dobrym pretekstem, aby zaprezentować wydarzenia i inicjatywy wspierające turystykę w regionie. W tym roku samorząd na wsparcie 44 inicjatyw przeznaczy 700 tys. zł. O szczegółach poinformowano podczas konferencji prasowej zorganizowanej 21 maja.

Inicjatywy wsparte przez samorząd są ukierunkowane na działalność turystyczno-krajoznawczą w regionie, rozwój produktów turystycznych i systemu informacji turystycznej województwa oraz promowanie walorów turystycznych regionu.

Dofinansowanie władz województwa uzyskały m.in. Międzynarodowe Targi Turystyki i Dziedzictwa, które w czerwcu odbędą się na Zamku Moszna oraz ENOfestiwal IV – Opolski Festiwal ENOturystyczny wraz z dniami otwartych winnic.

Wsparcie otrzymała też Opolska Regionalna Organizacja Turystyczna, która będzie promowała region na targach turystycznych i imprezach promocyjnych w kraju i zagranicą, m.in. Dniu Polskim w Pradze; Festiwalu Górnej Odry oraz Międzynarodowych Targach Turystycznych „Touristik & Caravaning” w Lipsku. MO, foto www.opolskie.pl

2024-05-22 10:04:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter