Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TRENDY

Workation w Europie? Tak, z szybkim internetem i tanim życiem


Chorwacja, Grecja, Włochy, Turcja i Hiszpania to kraje, które najbardziej sprawdzą się na dłuższy wyjazd łączący wypoczynek z pracą, twierdzi ratanland.pl. Portal wziął pod lupę kilka zmiennych i stworzył „Indeks Pracowakacji”.

Dla osób, które chcą wyjechać gdzieś na dłużej, by tam wypoczywać ale i pracować, przy wyborze miejsca liczy się kilka zmiennych. Po pierwsze muszą mieć dostęp do szybkiego internetu, po drugie koszty życia nie powinny być wysokie, a jego jakość dobra, pod uwagę brana może być gęstość zaludnienia i liczba turystów, którzy rocznie to miejsce odwiedzają. I właśnie na podstawie takich kryteriów serwis ratanland.pl stworzył „Indeks Pracowakacji”.

Na pierwszym miejscu w zestawieniu pojawia się Chorwacja z wynikiem 14,57. To właśnie tam mobilny internet jest najszybszy (98,31 Mbps), a warunki mieszkaniowe dobre. Druga pozycja należy do Grecji (IP 10,68) z internetem o prędkości  78,17 Mbps,  trzecia do Włoch (IP 8,76). w pierwszej piątce uplasowały się jeszcze Turcja (IP 5,56) – tu wadą może być wolny internet (37,66 Mbps), a zaletą niskie koszty życia, miejsce ostatnie należy do Hiszpanii. MG

2024-05-24 07:27:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter