Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


REGIONY 

Kolejny sezon spacerów i przejazdów w ramach "Poznaj Lublin z Przewodnikiem"

1 czerwca wystartuje kolejna edycja programu „Poznaj Lublin z przewodnikiem”, którego celem jest zapoznawanie turystów i mieszkańców ze stolicą Lubelszczyzny i jej mniej znanymi zakątkami. W letniej edycji akcji zaplanowano spacery z przewodnikami miejskimi od czerwca do września. W czerwcu oprowadzania realizowane będą w każdą sobotę o godz. 13.00, w lipcu i sierpniu: w czwartki i piątki o godz. 17.00 oraz w soboty i niedziele o godz. 13.00, a we wrześniu w soboty o godz. 13.00. Dodatkowo podczas wybranych wydarzeń kulturalnych, takich jak Noc Kultury, Inne Brzmienia, Carnaval Sztukmistrzów, Lubliner Festival i Re:tradycja, wycieczki będą startować codziennie. Niezależnie odbywać się będą oprowadzania w jęz. angielskim.

Akcja jest realizowana przez Lokalną Organizację Turystyczną Metropolia Lublin od 2022 r. Do tej pory wzięło w niej udział ok. 3 tys. uczestników.

Na sezon letni dla turystów przygotowano też linię turystyczną „Poznaj Lublin”, w ramach której można odbyć podróż po mieście zabytkowym autobusem/trolejbusem w towarzystwie przewodnika. MO, foto Pixabay.com   

2024-05-24 09:44:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter