Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE 

Paweł Cieślicki ponownie prezesem Nowosądeckiej Izby Turystycznej

Pod koniec maja w Nowym Sączu odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Nowosądeckiej Izby Turystycznej. W drodze wyborów ustalono skład zarządu NIT na kadencję 2024 – 2027. Na czele organizacji stanął dotychczasowy prezes, Paweł Cieślicki.

Prezes Cieślicki przez lata działał w branży budowlanej. Ważne miejsce w zawodowym życiu stanowił Uzbekistan, w którym nie tylko realizował kolejne inwestycje, również odnawiał pomniki oraz cmentarze, na których byli pochowani Polacy przemierzający wcześniej bliskowschodni z armią gen. Władysława Andersa. Paweł Cieśliński jest też mocno związany ze sportem: jako członek prezydium Małopolskiego Okręgu Piłki Nożnej oraz prezes podokręgu w Nowym Sączu Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Prowadzi też klub piłkarski Barciczanka Barcice, wcześniej był dyrektorem w Sandecji Nowy Sącz.
W zarządzie NIT znaleźli się ponadto: Mariusz Borkowski, Andrzej Danek, Andrzej Grygiel, Lucyna Sieja, Andrzej Stawiarski i Teresa Wójcik, a w Komisji Rewizyjnej: Ewa Surowiak, Joanna Walter i Jerzy Dacków. MO, foto Nowosądecka Izba Turystyczna

 

2024-06-05 11:44:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter