Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE 

Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego z nowymi władzami

Podczas Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego, które w początku lipca odbywało się w Łącku, wybrano władze na kadencję 2024 – 2029. Przewodniczącym Stowarzyszenia wybrano Zbigniewa Białeckiego, który stoi na czele organizacji od 2001 r.

Zbigniew Białecki jest od urodzenia związany z gminą Łąck. Karierę zawodową rozpoczynał jako rolnik i budowlaniec. W 1978 r. w Urzędzie Gminy Łąck szefował Referatowi Budownictwa Komunalnego, Ochrony Środowiska i Komunikacji. Później w Urzędzie Rejonowym kierował Wydziałem Architektury i Nadzoru Budowlanego. W 1998 r. w wyborach samorządowych zdobył mandat radnego Łącka, następnie został wybrany wójtem Łącka i funkcję tę sprawował do ostatnich wyborów samorządowych, kiedy to udanie ubiegał się o mandat radnego powiatu płockiego.

Zbigniewa Białeckiego w pracach zarządu wspierają: Jacek Kozłowski, Andrzej Krzewicki, Barbara Stępniak,Krzysztof Jadczak, Iwona Sierocka, Renata Kędzierska, Agnieszka Korajczyk-Szyperska, a w Komisji Rewizyjnej: Joanna Żabka, Paweł Goliszek i Tomasz Lewandowski. MO, foto www.pojezierzegostyninskie.pl

 

 

2024-07-05 11:24:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter