Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LUDZIE

Prezes DRV rozstaje się ze stowarzyszeniem



Norbert Fiebig, obecny prezes Niemieckiego Stowarzyszenia Turystycznego (DRV), nie będzie ponownie kandydował w wyborach do prezydium i zarządu, które odbędą się w październiku.

Fiebig, który pełni funkcję prezesa DRV od czerwca 2014 roku, na stanowisku pozostanie do października. Wówczas końca dobiegnie jego obecna kadencja. - Nie będę ponownie kandydował na prezesa DRV. Przez ostatnie jedenaście lat konsekwentnie broniliśmy interesów branży turystycznej zarówno w kraju, jak i za granicą, a jako DRV zainicjowaliśmy i zrealizowaliśmy wiele inicjatyw politycznych. Pozwoliło nam to skutecznie pokonać liczne wyzwania ostatnich lat, a także wyraźnie zwiększyć widoczność niemieckiej branży turystycznej jako całości. Stanowi to solidny fundament dla dalszej udanej pracy DRV w nadchodzących latach – mówi.

Wybory do zarządu DRV odbędą się w październiku. Kandydaci na poszczególne stanowiska w zarządzie DRV muszą zostać zatwierdzeni co najmniej cztery tygodnie przed datą wyborów. Niezależnie od tego, w każdej chwili można zgłosić swoją kandydaturę na członków zarządu DRV, do prezydium lub do biura DRV. Osoby niebędące członkami DRV również mogą kandydować na stanowisko prezesa, pod warunkiem, że zostaną nominowane przez firmę należącą do DRV. MBG

2025-04-07 07:32:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Ludzie

»




»Beata Górka
, Rafał Górka właściciele biura HolidayCafe.pl w Tarnowskich Górach, laureaci konkursu Agent Roku 2024  » więcej



Newsletter

»

Zamów newsletter