Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Rainbow sprzedaje objazdówki na przyszłe latoRainbow rozpoczął sprzedaż wycieczek objazdowych na sezon lato 2024. W ofercie znalazło się 80 programów autokarowych z wyjazdem z Polski i 230 wycieczek w wersji lotniczej, również w opcji z wypoczynkiem 7+7.

Oferta wycieczek autokarowych to krótkie wypady na zwiedzanie stolic (m.in. Praga, Wiedeń, czy Budapeszt), ale także wycieczki prezentujące całe regiony. W ofercie największe hity ubiegłych sezonów, jak „Włochy Klasyczne” – 10 dni poznawania Włoch – m.in. Wenecja, Florencja, Rzym, czy „Chorwacja – Wzdłuż Adriatyku” – z malowniczymi Plitvicami oraz Splitem i Dubrownikiem. Rainbow zaprasza też na zwiedzanie m.in. Rumunii, Skandynawii, Beneluksu, Szwajcarii, Bałkanów czy Bawarii. Nowości to między innymi „Weekend na Litwie”, czy „Emilia i Romania – Nie wszystko złoto co się świeci!” z Rawenną, Bolonią i Ferrarą i z kilkoma dniami na plażowanie.

- W bieżącym sezonie „autokarówki” wybrało prawie 20 tysięcy osób. To wariant wybierany chętnie przez osoby dysponujące mniejszym budżetem, nielubiące latać, ale też traktujące podróż jako nieodzowny element zwiedzania i wakacji. Mamy wygodną flotę autokarów i świetnych pilotów, a wycieczkę autokarową można rozpocząć w wielu miastach w Polsce bez konieczności dojazdu - mówi Marta Góral.

Najwięcej, bo prawie 230 wycieczek, Rainbow proponuje na kolejne lato w wersji lotniczej. Połowę stanowi oferta czarterowa, w tym w wersji 7+7, czyli łącząca zwiedzanie z wypoczynkiem. Czarterem Rainbow zabierze klientów między innymi na odkrywanie Włoch, Grecji, Chorwacji, Macedonii, Bułgarii, Albanii, Turcji, Maroka, Egiptu, Portugalii, Hiszpanii, Cypru, Tunezji i Jordanii. Przewidziano kilka nowości, w tym „Włoskie Napoli” – czyli odkrywanie Neapolu; Tunezja z Algierią – „ Róża Pustyni”, Gruzja w połączeniu z Armenią, czy zwiedzanie Albanii połączone z Grecją. Samolotami rejsowymi obsługiwana jest przede wszystkim egzotyka: Meksyk, Peru, Brazylia, Mauritius, Ekwador, Kolumbia. USA, Kuba, Indonezja i Bali, Japonia, Indie, Tajlandia, Wietnam, Kenia i Chiny. Z bliższych destynacji – Skandynawia, Liban, Azerbejdżan, Gruzja, Szkocja, Anglia. W ofercie rejsówkowej po kilku latach pojawi się więcej programów do Chin. Więcej turystów nadchodzącym sezonie Rainbow planuje wysłać również na Islandię, do Skandynawii, czy do USA.

Tradycyjnie w ofercie pojawią się objazdówki w wersji premium – to oznacza grupy do 25 osób, wyższy standard hoteli i atrakcje specjalne. Dla tych, którzy nie chcą, aby program zwiedzania był zbyt napięty i wolą zakwaterowanie w jednym hotelu przygotowano wycieczki w wersji light w Hiszpanii, we Włoszech, w Chorwacji, Albanii, Czarnogórze, Grecji, Maroku, Portugalii, Egipcie, Jordanii, Emiratach i Gruzji. Łącznie to ponad 20 unikatowych programów.

Jak mówi Marta Góral, communication manager Rainbow, w tym roku wycieczki objazdowe wybrało ponad 110 tys. klientów, czyli o 30 proc. więcej rok do roku. W wersji samolotowej gości było o 36 proc. więcej.

Przedsprzedaż oznacza duży wybór, zniżki do 800 zł, ale też szereg korzyści takich jak ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w cenie od 40 zł od osoby, bezpłatne odwołanie rezerwacji bez podania przyczyny (od 29 zł/os.) - kwota rezerwacji przenoszona jest na voucher do wykorzystania w sezonie Lato 2024, pewność niezmiennej ceny (od 29 zł/os.) i zaliczka w wysokości 15 proc. MG

2023-09-18 07:51:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter