Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Wydania specjalne WT

»

WYDANIA TARGOWE

Specjalne wydania Wiadomości Turystycznych przygotowywane na najważniejsze imprezy targowe w kraju: targi Intourex w Sosnowcu, Targi LATO w Warszawie, Targi TT Warsaw i Tour Salon - wydania Codziennie 1 , 2, 3 jako bieżące relacje z targów.
Gazety są aktywnie dystrybuowane podczas wszystkich dni targowych, zawierają min.: praktyczne informacje dla zwiedzających. Tematyka wydań targowych jest ściśle związana z charakterem targów.
>>zapytaj o szczegóły
Pobierz PDF


WYDANIA SPECJALNE - RAPORTY WT

Targi Turystyczne. Publikacja wydawana na początku roku, z pełnym kalendarzem Targów Turystycznych  w Polsce i na świecie. Zawiera pełne informacje o charakterze imprez targowych, cenach i zakresie proponowanych przez organizatora  usłud, dane adresowe, nazwiska  komisarzy imprezy, dokładne daty. Całość uzupełniona jest artykułami i poradami, jak skutecznie wykorzystać obecność na targach. Wydanie roczne, dla prenumeratorów WT oraz do dystrybucji na imprezach branżowych.
>>  zapytaj o szczegóły 
Pobierz PDF

Szkoły Wyższe.
Ranking szkół wyższych z Kierunkiem Turystyka, przygotowany na podstawie wnikliwych ankiet przesyłanych przez Uczelnie. Materiał zawiera również pełną listę szkół  ze szczegółowymi danymi  oraz materiały merytoryczne związane z problematyką szkolnictwa wyższego w turystyce w Polsce.
Wydanie trafia do prenumeratorów WT oraz poprzez dystrybucje na turystycznych imprezach targowych  do kadry naukowej obecnych i przyszłych studentów. Wydanie roczne, edukacyjne.
>> zapytaj o szczegóły        
Pobierz PDF


Touroperatorzy. Wydawana co roku przed rozpoczęciem sezonu letniego publikacją, zawierająca potwierdzone przez dyrektorów finansowych dane ekonomiczne największych polskich Touroperatorów. Na bazie przesłanych do redakcji ankiet powstaje ranking biur o najwyższych przychodach. Raport Turoperatorzy zawiera pełne dane o biurach podróży oraz materiały merytoryczne, opinie i komentarze na temat sytuacji gospodarczej i ekonomicznej tego sektora branży turystycznej. Publikacja stanowi również źródło wiedzy na temat branży turystycznej dla codziennej prasy ekonomicznej.                                                    
>> zapytaj o szczegóły
Pobierz PDF


WYDANIA REGIONALNE

Wiadomości Turystyczne we współpracy z Samorządami Turystycznymi ROT oraz urzędami marszałkowskimi przygotowuje specjalne wydania opisujące w sposób przeglądowy lub tematyczny atrakcje turystyczne regionu.Wydanie ma stałą szatę graficzną, jest wydawane z logo Wiadomości Turystycznych w nakładach powyzej
15 000 egzemplarzy. Poza czytelnikami WT dodatki regionalne są dystrybuowane na regionalnych imprezach targowych, poprzez stoisko WT na targach turystycznych. 
>> zapytaj o szczegóły  
Pobierz PDF


RAPORTY

Raporty
Wiadomości Turystyczne  we współpracy z Instytutem Turystyki w Warszawie przygotowują roczne raporty na temat – Rynek Biur Podróży w Polsce, Rynek Hotelowy, Rynek Lotniczy  z wnikliwą analizą sytuacji ekonomicznej danego sektora branży turystycznej.
Jedyne w Polsce zebrane kompendium wiedzy służące do pracy menedżerom odpowiedzialnym za rozwój firmy na polskim rynku. Każdorazowo  ukazanie się Raportu poprzedza konferencja prasowa,  której uczestnikami są również profesjonaliści z danej branży.
Raporty są bezpłatnie dostępne dla prenumeratorów Wiadomości Turystycznych oraz do kupienia w Księgarni WT i IT. 
>>zapytaj o szczegóły  


INFORMATORY SPRZEDAWCY

Planer Świat , Planer Polska , Planer Włochy. Publikacje przygotowywane są jako praktyczne źródło wiedzy o destynacjach i regionach, która  ułatwia pracę  sprzedawcom w biurach podróży. Publikacje są dostępne dla prenumeratorów WT,  poprzez dystrybucję na krajowych imprezach targowych otrzymują je również turyści indywidualni. Informatory ukazują się jako wydania roczne.                                                                        

>>zapytaj o szczegóły
  Pobierz PDF 
Sylwetka

»» Radosław Lewandowski, właściciel Biura Podróży Ready 4 Travel »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter