Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


RYNEK

Touroperatorzy wydłużają program z RzeszowaW tym roku sezon wakacyjny na lotnisku w Rzeszowie-Jasionce potrwa dłużej. Zarówno biura podróży jak i przewoźnicy regularni utrzymują swoje połączenia w okresie jesiennym. Wszystko dzięki dużemu zainteresowaniu klientów.

– Sezon wakacyjny w branży lotniczej jeszcze się nie skończył, a jesień jest również świetnym okresem do wypoczynku. Tym bardziej, że mamy w ofercie ciekawe kierunki, jak Chorwacja, Włochy, Turcja, Grecja czy Egipt, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie – mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Tego lata podróżni korzystający z podkarpackiego lotniska najchętniej wybierają się do Turcji – na wysoki popyt biura podróży odpowiadają przedłużeniem programów do Bodrum do 26 października oraz do Antalyi do 30 października. Greckie destynacje, czyli Kefalonia, Kreta, Rodos i Zakintos, pozostaną w ofertach do pierwszych dni października. Jesienią można udać się także na urlop do Egiptu, konkretnie do Szarm el-Szejk.

Dużą popularnością cieszy się chorwacki Zadar, dokąd Ryanairem można polecieć jeszcze do końca września dwa razy w tygodniu. Wizz Air w siatce połączeń cały czas ma Rzym - do końca października będzie tam latał trzy razy tygodniowo, a zimą dwa razy.

Z kolei narodowymi liniami PLL LOT co poniedziałek można się dostać do Nowego Jorku/Newark. Z lotniska w Jasionce codziennie realizowane są też połączenia do Warszawy (LOT-em) i Monachium (Lufthansą). To najczęściej lotniska przesiadkowe, skąd kontynuowane są podróże turystyczne lub biznesowe. MG

2023-09-20 06:48:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter