Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Odysy i Penelopy rozdane

»

Krakowska Izba nagrodziła firmy najlepsze pod względem jakości usług.

Już po raz 22. Krakowska Izba Turystyki zorganizowała konkurs jakości usług turystycznych Odys oraz po raz piąty wręczyła Certyfikaty Jakości Usług Penelopa. Na uroczystości pojawili się nie tylko tegoroczni laureaci, ale także liczni goście, wśród nich przedstawiciele urzędu marszałkowskiego oraz przedstawiciele prezydenta miasta Krakowa.

Nagrody główne Odys 2016 otrzymali: firma  Smart Hotels & Hostels z Krakowa za... pokojową inwazję krakowskich hosteli w Europie, Sądecka Organizacja Turystyczna  za produkt turystyczny „Małopolska wieś w siodle” oraz biuro Destination Poland z Krakowa za pełną pasji, skuteczną realizację misji zapisanej w nazwie firmy. Specjalna nagroda Kapituły Konkursu Odys 2016 trafiła do dwóch firm: Dworu Sieraków za to, że jest polski, a zarazem europejski, a także do Schroniska Górskiego PTTK w Dolinie Pięciu Stawów Polskich.

Natomiast certyfikaty jakości usług Penelopa na lata 2017-2018 na świadczenie usług hotelowych otrzymali: Topolowa Residence z Krakowa, Kajzer Hostel z Krakowa; Apartamenty Zamkowa 15, Old Town Apartments Słąwkowska, The Spiski Palace oraz ApartmentsApart Kraków. DG

12 grudnia 2016, Wręczenie nagród w konkursie Odys i Penelopa, Dwór Sieraków

 

 

 
Sylwetka

»» Agnieszka Lis, kierownik biura LOT "Serce Kaszub"  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter