Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


promocja
TOUR SALON Blog Meeting

Już niebawem 30. jubileuszowa edycja Targów Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON, a podczas niej TOUR SALON Blog Meeting.

 

TOUR SALON Blog Meeting to wydarzenie powstałe w oparciu o trendy i potrzeby marketingowe w sektorze turystycznym, bo blogosfera podróżnicza ma mnóstwo atutów. Pozwala dotrzeć do szerokiego, dobrze stargetowanego grona odbiorców przy stosunkowo niewielkim koszcie. Przede wszystkim jednak pozwala na pozyskanie ambasadora miejsca i budowanie przy jego wsparciu, często w nieszablonowy sposób, świadomości marki regionu, parku rozrywki czy innego obiektu turystycznego.

Organizatorzy TOUR SALON już od pięciu lat kreują płaszczyznę do współpracy z blogerami. W tegorocznej edycji wydarzenia ponownie wezmą udział blogerzy, którzy podróżują po Polsce oraz poza jej granicami. Będzie można z nimi porozmawiać w specjalnie stworzonej przestrzeni w sobotę, 2 lutego 2019 od godz. 10.30.

Dodatkowo, uczestnicy targów zainteresowani promocją swoich produktów turystycznych przez blogerów, będą mogli wziąć udział w szkoleniu pt. Jak współpracować z blogerami?, które przeprowadzą autorzy bloga Ready for Boarding. W trakcie spotkania będzie można dowiedzieć się m.in. jakie korzyści mogą wynikać z takiej współpracy, w jakim modelu można ją realizować oraz o czym koniecznie trzeba pamiętać, aby przebiegała ona sprawnie i przyniosła pożądane efekty. Nie zabraknie również wskazówek na co uważać i jak wybrać najlepszego partnera do współpracy. Udział w TOUR SALON Blog Meeting oraz w szkoleniu jest dostępny dla wystawców targów oraz zwiedzających. Lista blogerów, którzy już zgłosili się do udziału w TOUR SALON Blog Meeting dostępna jest tutaj >>>

Targi TOUR SALON odbędą się w dn. 1-3 lutego 2019 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Kontakt dla mediów: Katarzyna Świderska, e-mail: katarzyna.swiderska@mtp.pl, tel.  691 033 850.

2019-01-10 14:43:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Przemysław Marczuk z Szamotuł, właściciel Biura Podróży Accord »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter