Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Rainbow zaczyna sprzedawać zimęW kolejnym sezonie zimowym z Rainbowem będzie można polecieć na Filipiny i do Wenezueli. To dwie nowości z oferty egzotycznej touroperatora na Zimę 2023/24.

W Wenezueli klienci Rainbowa będą wypoczywać na wyspie Margaricie, na którą dolecą dreamlinerem LOT-u. Na miejscu zostaną przez tydzień lub dwa, a do wyboru będą mieć hotele na wspomnianej Margaricie lub na sąsiedniej wyspie Coche. Jak na Rainbowa przystało, nie zabraknie programów objazdowych po Wenezueli, także w kombinacji z Brazylią. Jak mówi Maciej Szczechura z zarządu Rainbow, Margarita ma szansę stać się nową „Dominikaną” - kierunkiem, ze świetną bazą hotelową i all inclusive w atrakcyjnych cenach (od 5299 zł).

Drugą nowością są Filipiny – od listopada będzie można polecieć na wyspę Cebu, skąd turyści będą przewożeni na inne wysepki. Pobyty mają trwać 12 dni, a ceny zaczynają się od 8429 zł.

Tradycyjnie przy wczesnej rezerwacji biuro oferuje dodatkowe korzyści, jak możliwość rezygnacji na 30 dni przed wylotem bez podania przyczyny w preferencyjnej cenie, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji od 49 zł, parking przy lotnisku za 1 zł czy zaliczka w wysokości 10 proc. MG

2023-02-28 08:05:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter