Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


REGIONY
Turystyka i promocja w oddzielnym departamencie w elbląskim magistracie

W marcu nastąpiły zmiany organizacyjne w Urzędzie Miejskim w Elblągu. Dotyczą dwóch departamentów: kultury, promocji i turystyki, kierowanego dotychczas przez Adama Jocza, oraz departamentu sportu i rekreacji, na czele którego stał Arkadiusz Kolpert.

Prezydent podjął decyzję o odłączeniu spraw związanych z turystyką i promocją od pozostałych działów i stworzeniu dla nich oddzielnego departamentu: promocji i turystyki. Dyrektor tego wydziału ma być wybrany w drodze konkursu. Do 20 marca trwa rekrutacja na kierownicze stanowisko. Od kandydatów oczekuje się m.in. wykształcenia wyższego w jednej z dziedzin nauk społecznych lub humanistycznych, minimum 5 lat stażu pracy (w tym minimum rocznego doświadczenia na stanowisku kierowniczym), znajomość wybranych ustaw i umiejętności tworzenia treści pod konkretne kanały komunikacji.

W Urzędzie utworzono departament kultury, sportu i rekreacji, na czele którego stanął Arkadiusz Kolpert. Departament tworzą dwa referaty: kultury oraz sportu i rekreacji. MO, foto PortEL.pl

 

2023-03-13 10:24:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»


»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter