Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TURYSTYKA KRAJOWA
 

Ruszyło Laboratorium Inicjatyw Turystycznych
 

Jednym z filarów działalności Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej jest tworzenie i wspieranie rozwoju produktów turystycznych w regionie. By zdynamizować te procesy i dostosować je do zmieniających się warunków w jakich funkcjonuje turystyka, stowarzyszenie podjęło projekt pn. Laboratorium Inicjatyw Turystycznych. Projekt ma wspierać członków i partnerów MROT oraz inne podmioty w tworzeniu i rozwijaniu oferty turystycznej poprzez system szkoleń i umożliwienie wymiany wiedzy i doświadczeń. Dla członków MROT w ofercie Laboratorium znajdzie się m.in. program inkubacji.

Stowarzyszenie uruchomi pilotażową edycję Programu Inkubacji i Rozwoju Inicjatyw Turystycznych Mazowsza, który ma wspierać komercjalizację marek i produktów turystycznych regionu. MROT z ekspertami zewnętrznymi opracowała metodologię inkubowania inicjatyw turystycznych, którą wykorzysta w praktyce, otaczając merytoryczną opieką 2 wybrane w drodze naboru inicjatywy turystyczne. Do 14 kwietnia br. można zgłaszać inicjatywy poprzez formularz kontaktowy.

W ramach LIT przewidziane są też szkolenia. MROT chce nie tylko edukować, także inspirować do tworzenia nowych inicjatyw turystycznych. Szkolenia realizowane będą w 3 obszarach: nowoczesny marketing, komercjalizacja i doświadczenia turystyczne. Kolejnym elementem projektu jest wydarzenie Forum Inicjatyw Turystycznych, którego celem ma być wymiana doświadczeń i pomysłów na rozwój atrakcyjności turystycznej Mazowsza. Pierwsze Forum planowane jest podczas Sejmiku Turystycznego Mazowsza.

Uzupełnieniem powyższych jest internetowa platforma integracyjna.

Więcej informacji o FIT na stronie MROT. MO

2023-03-16 13:48:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»


»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter