Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TURYSTYKA PRZYJAZDOWA

Polska pokaże Włochom mniej znane miejscaW tym roku siatka połączeń między Polską a Włochami będzie bardzo szeroka - składać się na nią ma ponad 70 tras. Żeby zachęcić Włochów do odwiedzania naszego kraju, ZOPOT w Rzymie będzie pokazywał także mniej znane miejsca, które warto zobaczyć ze względu na ich bogactwo kulturowe i przyrodnicze.

Polska Organizacja Turystyczna chce promować we Włoszech mniej popularne miejsca, do których tamtejsi turyści będą mogli łatwo dotrzeć dzięki rozbudowanej siatce połączeń lotniczych. W tym roku składać się na nią będzie ponad 70 tras między oboma krajami, pisze włoski portal branży turystycznej TTG Italia. Nowością są loty do Lublina, powrócą też rejsy z Rzymu do Gdańska. - Naszą siłą są liczne połączenia lotnicze – twierdzi Barbara Minczewa, dyrektor Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej we Włoszech. Dzięki nim do Polski łatwo dotrzeć o każdej porze roku. Minczewa podkreśla, że nasz kraj oferuje bogaty program turystyczny, bez względu na to, czy chodzi o długie weekendy, ferie wiosenne, czy wyjazdy typu MICE.

Wśród głównych działań promocyjnych, które ZOPOT planuje przeprowadzić na rynku włoskim, znalazły się szkolenia online, wyjazdy studyjne dla profesjonalistów z branży, liczne warsztaty oraz roadshow, który odbędzie się jesienią. Dyrektor zachęca, by zwiedzanie miast, do których Włosi często wybierają się na city break, łączyć z wycieczkami na tereny zielone, choćby do jednego z 23 parków narodowych, jakie znajdują się na terenie naszego kraju. Trasy typu fly&drive zaspokoją oczekiwania tych, którzy wolą spędzać wakacje na łonie natury i delektować się regionalnym folklorem, nie tracąc przy tym okazji do zobaczenia bogactwa i piękna miast. MG

2023-03-17 08:19:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter