Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PERSONALIA

Efe Türkel rozstał się z Join UP!Efe Türkel nie jest już prezesem Join UP! Polska. Informację o tym podał w swoich mediach społecznościowych.

Niniejszym chciałem Was poinformować, że w dniu 15.03 zrezygnowałem ze swojej funkcji w JoinUP Polska. Moja misja dobiegła końca. Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie i zaufanie, jakim mnie obdarzyliście w szczególności zespołowi i agentom turystycznym, z którymi znamy się od lat. Życzę JoinUP oraz całemu zespołowi sukcesów i dalszego rozwoju” - czytamy we wpisach na Facebooku i LinkedIn.

Efe Türkel w Join UP! Polska pracę rozpoczął we wrześniu 2022 roku na stanowisku prezesa. W tym czasie przygotował firmę do formalnego rozpoczęcia działalności jako touroperator zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami, zbudował trzon zespołu i rozpoczął współpracę z siecią agencyjną. Krótko po nim do firmy dołączyli Krzysztof Majda, odpowiedzialny za sprzedaż i szkolenia, Katarzyna Bayraktar jako menedżer regionalny oraz Rafał Napierała, który zajmuje się produktem.

Join UP! Polska to nowy gracz na polskim rynku, który wywodzi się z Ukrainy. Przed wojną firma była tam największym touroperatorem. Obecnie biuro podróży działa na innych rynkach – w krajach bałtyckich, rozpoczęło niedawno działalność w Rumunii, w planach znajduje się otwarcie kolejnych oddziałów na Słowacji oraz w Czechach. MG

2023-03-17 16:43:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»


»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter