Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Anex zainaugurował swoją działalność
w wielkim stylu500 agentów, muzyczne gwiazdy, kadra menedżerska i partnerzy z branży turystycznej byli gośćmi biura Anex Tour w czasie imprezy w warszawskim klubie MOXO. Uczestnicy bawili się przy koncertach muzycznych gwiazd i korzystali z opcji ultra all inclusive.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele agencji turystycznych, hotelarze, linie lotnicze, jak również przedstawiciele firmy z innych rynków. Atrakcjami wieczoru były występy zespołów Hunter oraz Terytoria Cover Band. Na koniec zagrał Krzysztof Zalewski, a spotkanie poprowadził Conrado Moreno.

Anex Tour działa na międzynarodowym rynku turystycznym od ponad 28 lat i jest obecny w 39 krajach. Touroperator w swojej ofercie posiada najpopularniejsze kierunki na czele z Turcją, Egiptem, Bułgarią czy Grecją, ale też wyjazdy do dalekich krajów takich jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandia, Sri Lanka, Malediwy i inne. Anex Tour jest właścicielem linii lotniczej Mavi Gök Airlines. Z Polski planuje wyloty z Warszawy, Katowic, Wrocławia, Poznania, Gdańska i Rzeszowa. Jako pierwszy touroperator na rynku polskim oferuje swoim klientom przeloty w podwyższonej klasie comfort oraz biznes - Boeingiem 777. MG

2023-03-22 07:04:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»


»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter