Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


WYDARZENIE 
Przezmorze.pl promuje Sklep ze Skandynawią i TravelPay w czasie śniadań biznesowych

W połowie czerwca firma Przezmorze.pl specjalizująca się w sprzedaży biletów linii promowych działających na Morzu Bałtyckim rozpoczęła cykl śniadań biznesowych w wybranych miastach, by zaprezentować biurom z którymi współpracuje nowości w ofercie. Chodzi o dwa projekty, nad którymi firma pracowała w czasie pandemii. Jeden z nich to Sklep ze Skandynawią - platforma mająca ułatwiać pracę biurom podróży wysyłającym swoich klientów do krajów basenu Morza Bałtyckiego. W ofercie Sklepu ze Skandynawią znalazły się bilety na promy na wybranych trasach oraz miejsca w hotelach w wybranych destynacjach nadbałtyckich. Biura podróży mogą nabyć te usługi złożone w gotowe pakiety lub samodzielnie skomponować własny pakiet.

Drugi z projektów - TravelPay - to system mający ułatwić biurom podróży zarządzanie rezerwacjami, ściślej zautomatyzować procesy związane np. ze ściąganiem należności za wycieczki od klientów, komunikacją z klientami, obliczaniem należnych składek, itp.

Spotkania odbyły się już w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku. Ostatnie spotkanie odbędzie się 22 czerwca w Lublinie. 27 czerwca Przezmorze.pl przeprowadzi spotkanie online.

Więcej na ten temat w najbliższych wydaniach Wiadomości Turystycznych. MO  

2023-06-21 17:14:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»


»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter