Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TURYSTYKA KRAJOWA 
Wioletta Rejman laureatką Orła Wprost 2023

Pod koniec czerwca w Jasionce koło Rzeszowa odbyła się kolejna regionalna gala konkursu „Orły Wprost 2023”. Redakcja tygodnika nagrodziła podmioty działające na rzecz rozwoju gospodarczego i promocji województwa podkarpackiego.  

W sumie przyznano jedenaście wyróżnień, w tym cztery nagrody specjalne. Jedna z nich - za Działania na rzecz turystyki - powędrowała do Wioletty Rejman, prezes Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Jak wyjaśniło Wprost na swojej stronie, prezes PROT otrzymała wyróżnienie za to, że „całokształt jej działalności, pasja i zaangażowanie przekładają się na osiągnięcia stanowiące znaczący wkład na rzecz budowania marki turystycznej województwa podkarpackiego. Kieruje Podkarpacką Regionalną Organizacją Turystyczną, która od ponad 20 lat realizuje strategie dotarcia do jak największej liczby ludzi w kraju i za granicą, z informacją o turystycznych atutach województwa podkarpackiego”.

Nagroda dla Wioletty Rejman jest póki co jedyną w tym roku nagrodą, jaką tygodnik przyznał przedstawicielowi branży turystycznej. MO, foto www.gov.pl

2023-06-27 11:08:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»


»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter