Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LOTNISKA

Przybywa pasażerów w RadomiuWraz z rozpoczęciem sezonu letniego rośnie liczba klientów korzystających z lotniska w Radomiu. Od początku funkcjonowania port odprawił 27,65 tys. osób – większość w czerwcu.

W szóstym miesiącu roku z lotniska w Radomiu skorzystało 15,4 tys. pasażerów, a jak mówi Anna Dermont, rzecznik PPL S.A., zainteresowanie ze strony podróżnych jest duże. To pozwala osiągnąć dobre wyniki wypełnienia samolotów – na jakim poziomie, rzeczniczka nie zdradza. Wiadomo natomiast, że od początku działalności operacyjnej Radom odprawił 27,65 tys. osób. Obecnie tygodniowo realizowanych jest 30 operacji lotniczych. Na razie na sezon zimowy potwierdzone zostały loty do Paryża i Rzymu, które ma realizować LOT. Rejsy będą wykonywane trzy razy w tygodniu.

Od 3 czerwca pasażerowie podróżujący z Kielc i Skarżyska-Kamiennej, a także podróżni z Warszawy mogą dojechać na lotnisko bez dodatkowych opłat. Przewoźnikiem obsługującym shuttle busy jest Raf Trans. Rozkład kursowania busów dostosowany jest do siatki wszystkich połączeń lotniczych PLL LOT i Enter Air. Na razie rezerwacji dokonuje się u operatora, ale wkrótce ma zostać uruchomiony system do obsługi tych połączeń. MG

2023-07-06 06:46:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»


»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter