Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PROMOCJA TURYSTYCZNA 

Zwycięzcy konkursu na pamiątkę regionu Warmii i Mazur wyłonieni

Organizowany od 15 lat przez samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego konkurs ma wyłonić najbardziej wartościowe i ciekawe pamiątki, które budzą skojarzenia z województwem i jego atutami. Suweniry służą promocji regionu: jego dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego, także wzmacnianiu wizerunku warmińsko-mazurskiego wśród turystów i mieszkańców.

W tegorocznej edycji konkursu twórcy mogli przesyłać prace w dwóch kategoriach: Pamiątka regionu Warmii i Mazur 2023 oraz Mikołaj Kopernik wybrał Warmię. W pierwszej kategorii najlepsza okazała się praca Waldemara Majchera pt. Filiżanka ze spodkiem. W drugiej kategorii, która nawiązuje do postaci wielkiego uczonego, promując jego dokonania i związki z województwem warmińsko-mazurskim, zwyciężyła się Agnieszka Markowicz za zestaw składający się z czapki z daszkiem, koszulkę i skarpetki z wizerunkiem KOpernika.

Uhonorowano też prace Eleonory i Rafała Tosiów za Garnusek z motywem kafli i Pauliny Janik za Pocztówki wycinanki  - Poznaj Kopernika!, które wybrali w głosowaniu internauci. MO, foto www.warmia.mazury.pl

 

2023-07-06 11:38:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»


»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter