Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


BIURA PODRÓŻY

eSky: Dzięki technologii mamy takie ceny jak przewoźnicyGrupa eSky stawia na nowoczesne rozwiązania i jako pierwsza przeszła globalnie na system NDC Lufthansa Group.

Technologia New Distribution Capability (NDC) pozwala liniom lotniczym bezpośrednio dostarczać oferty internetowym agentom turystycznym. Dzięki temu osoby, które samodzielnie organizują podróże, mają dostęp do z cen identycznych do tych prezentowanych na stronach przewoźników. Pasażerowie mogą wykupić bagaż rejestrowany, ale też wybr miejsca w samolocie i posiłki i zarezerwować wstęp do saloników biznesowych na lotnisku.

Współpraca między Grupą eSky a przewoźnikami zrzeszonymi w Lufthansa Group to kolejny etap zacieśniania relacji partnerskich między firmami. Już w 2020 roku Grupa eSky jako jedna z pierwszych firm na świecie zdecydowała się na uzupełnienie dotychczasowych źródeł pozyskiwania ofert lotniczych o system NDC Lufthansa Group. Po jego wdrożeniu potroiła sprzedaż biletów na rejsy realizowane liniami tego koncernu. Mowa o Air Dolomiti, Austian Airlines, Brussels Airlines, Eurowings Discover, Lufthansa i SWISS. Udział Grupy Lufthansa w strukturze sprzedaży linii regularnych wzrósł z blisko 5 proc. w 2019 roku do prawie 14 proc. w 2022 r.

Koncentrujemy się na rozwiązaniach przyszłości, które transformują branżę turystyczną i stawiają klienta na pierwszym miejscu. Model dystrybucji NDC jest jednym z elementów tej zmiany, a ścisła współpraca z Lufthansa Group to idealny przykład wspólnych działań na rzecz klientów linii lotniczych i internetowych biur podróży – podkreśla Jakub Bajorski, Chief Product Officer w Grupie eSky.

W tej chwili eSky dystrybuuje oferty 35 linii lotniczych za pomocą NDC. Natomiast do końca 2023 roku technologia ta będzie odpowiadać za ok. połowę sprzedaży w segmencie regularnych linii lotniczych w serwisach Grupy. MG

2023-07-07 07:14:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»


»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter