Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LOTNISKA

Z Lotniska Warszawa-Radom skorzystało jak dotąd 50 tys. pasażerówLotnisko Warszawa-Radom pierwszych podróżnych obsłużyło 27 kwietnia tego roku. Od tego czasu z portu skorzystało 50 tys. osób, informuje PPL w komunikacie.

W samym lipcu lotnisko odprawiło prawie 23 tys. pasażerów (22,943 tys.) - obecnie realizowane są loty do sześciu kierunków turystycznych, konkretnie do: Rzymu, Paryża, Prewezy, Antalyi, Warny i Tirany. Mowa o połączeniach regularnych i czarterowych.

Powoli do publicznej wiadomości podawana jest też siatka połączeń na sezon zimowy. Na razie wiadomo, że LOT poleci stamtąd do Paryża i Rzymu, a Anex Tour będzie realizował połączenia do Szarm el-Szejk. Pierwszy rejs zaplanowano na 27 października, obsługiwać je będzie linia Skyline Express. Jak mówi Anna Dermont, rzecznik PPL S.A., celem jest wykreowanie skojarzeń portu z lotami o charakterze turystycznym – wypoczynkowym i typu city break. To dlatego pracując nad rozkładem lotów na sezon Zima 2023/24, lotnisko rozmawia zarówno z biurami podróży jak i z przewoźnikami czarterowymi. MG

2023-08-08 16:51:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»


»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter