Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TRENDY

Niemcy korzystają z okazji cenowych na KaraibachChoć podróże do dalekich krajów z Niemiec w okresie letnim nie są zbyt popularne, to jednak zyskują na znaczeniu, twierdzą tamtejsi touroperatorzy. Klienci korzystają z okazji cenowych, a przy zakupie z dużym wyprzedzeniem można znaleźć oferty w cenach podobnych do tych znad Morza Śródziemnego.

DER Touristik zanotował w przypadku Meksyku wzrosty w liczbie klientów liczone dwucyfrowo, pisze portal Touristik Aktuell. Kierunek cieszy się zainteresowaniem także w FTI. Gorzej sytuacja przedstawia się w przypadku Dominikany, co związane jest przede wszystkim ze zmniejszeniem liczby miejsc w samolotach. Przewoźnicy przekierowują maszyny do destynacji, do których lotów jest jeszcze mniej. Skutek – oferta lotnicza spadła o 38 proc. rok do roku, co dalej przełożyło się na wzrost cen. FTI i Alltours twierdzą jednak, że są zadowoleni z poziomu sprzedaży oferty do Dominikany. Dobrze rezerwują się też „lasty” do Meksyku.

Sytuacja inaczej wygląda w Ferien Touristik/Coral Travel, gdzie zainteresowanie Karaibami jest powyżej oczekiwań. Tu Dominikana sprzedaje się dobrze, podobnie jak Kuba – oba kraje wygrywają z Meksykiem atrakcyjnymi cenami. MG

2023-08-16 08:38:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter