Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


LOTNISKA

Radom odprawił 60 tys. pasażerówOd momentu uruchomienia lotniska w Radomiu pod koniec kwietnia do 18 sierpnia skorzystało z niego 60 tys. pasażerów, którzy wybrali się w podróż w ramach lotów czarterowych lub regularnych.

W samym sierpniu z portu skorzystało ponad 13 tys. osób. Tygodniowo lotnisko obsługuje około 30 operacji lotniczych oraz rejsy General Aviation. Połączenia są realizowane przez Polskie Linie Lotnicze LOT i Enter Air, które latają na sześciu trasach – do Paryża, Rzymu, Warny, Prewezy, Tirany i Antalyi.

W ostatni weekend sierpnia w Radomiu odbędą się pokazy lotnicze Air Show Radom 2023. Będzie to okazja, by zobaczyć zarówno popisy lotników jak i sam terminal lotniskowy.

Lotnisko od kilku tygodni ogłasza też program zimowy, ale na razie nie przedstawia żadnych nowych połączeń. Na ten moment wiadomo, że z Radomia LOT będzie latał do Paryża i Rzymu, a Skyline Express do Szarm el Szejk. Ten ostatni przewoźnik ma realizować rejsy na zlecenie biura Anex Tour od 27 października. MG

2023-08-21 06:23:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter