Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TRENDY

Zmęczony przed podróżą? Na Chopinie wynajmiesz kapsułę do spaniaKapsuły do spania to propozycja skierowana do pasażerów, którzy na Lotnisku Chopina przesiadają się w dalszą podróż. Takie urządzenia wykorzystywane są w wielu portach na całym świecie i cieszą się sporym zainteresowaniem.

Cztery kapsuły i dwa fotele masujące znajdują się w strefie non-Schengen, w obszarze gate’ów autobusowych 1N-2N. Początkowo pasażerowie ze strefy będą mogli korzystać jedynie od 19:00 do 7:00, później usługa dostępna będzie przez całą dobę. Jedna godzina użytkowania kapsuły wynosi 60 zł, dwie 110 zł, natomiast każda kolejna to dodatkowe 40 zł. W cenie, poza możliwością odpoczynku, pasażer otrzyma opaskę na oczy, zatyczki do uszu, kapcie oraz poduszkę. Podróżni, którzy wykupią nocleg w kapsule, będą mogli również skorzystać z bezpłatnych 10 minut masażu na fotelu. Standardowo cena 10 min masażu wynosi 40 zł, 20 min to koszt 60 zł, a pół godziny to 70 zł.

Drugą nowością na Lotnisku Chopina jest Paczkomat® InPostu. Uruchomiono go z myślą o podróżnych, których przedmioty przewożone w bagażu podręcznym nie przeszły kontroli bezpieczeństwa. Teraz będą mogli je nadać pod wskazany adres lub do innego paczkomatu na terenie Polski. Żeby z niego skorzystać, muszą dodatkowo wykupić usługę Fast Track, bo właśnie tam stanął paczkomat. Podróżni paczkę nadadzą, korzystając z aplikacji InPostu. Opakowanie do wysyłanego przedmiotu zapewni Służba Ochrony Lotniska. To pierwsze takie rozwiązanie w Europie. MG

2023-08-24 06:27:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter