Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TRENDY
Do Turcji na all inclusive? Tak, ale bez alkoholu

Żeby obniżyć ceny wyjazdów do Turcji, szwajcarski touroperator Bentour zaproponował, by w pakietach all inclusive ograniczyć ilość dostępnego alkoholu. Rosjanie poszli dalej – już sprzedają wycieczki, w których all inclusive w ogóle nie obejmuje napojów wysokoprocentowych.

Deniz Ugur, prezes Bentuoru, uważa, że dobrym pomysłem na ograniczenie kosztów pobytów w Turcji byłoby zmniejszenie ilości alkoholu w ramach all inclusive. Inną opcją byłoby serwowanie tylko piwa lub wina, podają niemieckie media branżowe.

To, co proponuje Bentour, Rosjanie już praktykują. Tamtejsze biura rozpoczęły sprzedaż wycieczek all inclusive do Turcji bez opcji alkoholowej, pisze turecki portal branży turystycznej Turizmgunlugu. Ich zdaniem, takie pakiety mogą być od 7 do 9 proc. tańsze. Już teraz turyści wypoczną w ramach nowych konceptów w wybranych hotelach na Riwierze Tureckiej i w regionie Morza Egejskiego. Przykładowo Anex Tour ma w ofercie siedem tego typu obiektów.

Dla niektórych klientów takie pakiety mogą być wręcz bardziej atrakcyjne, bo szczególnie rodziny z dziećmi nie chcą wypoczywać w towarzystwie pijanych turystów. MG

 

2023-08-30 06:49:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»


»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter