Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


PERSONALIA

Schmetterling ma nowego prezesaÖmer Karaca, dotychczasowy dyrektor zarządzający kooperatywy agencyjnej Schmetterling, został awansowany na prezesa tej organizacji. Wraz z nowymi obowiązkami przejmie odpowiedzialność także za współpracę agencyjną.

Nowy prezes z przedsiębiorstwem związany jest od 18 lat – zaczynał jako praktykant, a od dwóch lat pełni funkcję dyrektora zarządzającego. Do tej pory Karaca odpowiadał za działalność operacyjną, kwestie IT, wsparcie i sprzedaż oraz marketing. Karaca przejmie także dział współpracy agencyjnej, co oznacza negocjacje z touroperatorami także w imieniu biur partnerskich Alpha. Prezes ma przeprowadzić reorganizację Schmetterlinga, struktury mają się wypłaszczyć, a odpowiedzialność skierowana zostanie także na niższe szczeble. - Musimy zaprezentować się na rynku międzynarodowym, a nasze plany ekspansji sięgają zagranicy – mówi.

W organizacji pozostaje Anya Müller-Eckert, córka założyciela organizacji Williego Müllera, która będzie odpowiadać za strategię, finanse i kadry. MG

2023-10-02 08:30:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»

»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter