Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


 WYDARZENIE 

MROT zaprasza na konferencję na temat  dziedzictwa kulturowego mazowieckiej wsi

Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza na konferencję „„Dziedzictwo kulturowe a turystyka i edukacja regionalna”. Spotkanie zaplanowane na 26 października w Pałacu w Jabłonnie (Polska Akademia Nauk Dom Zjazdów i Konferencji w Jabłonnie, ul. Modlińska 105) dotyczyć będzie znaczenia dziedzictwa kulturowego, tradycji mazowieckiej wsi, twórczości ludowej oraz lokalnych produktów dla rozwoju edukacji regionalnej, również w odniesieniu do młodego pokolenia, oraz rozwoju turystyki opartej na lokalnym kulturowym potencjale niematerialnym Mazowsza.

Konferencja jest podsumowaniem projektu pn. „Tradycje mazowieckiej wsi dla turystyki i edukacji” realizowanego przez MROT, którego celem jest m.in. jest promocja i upowszechnienie tradycji mazowieckiej wsi w kontekście jej potencjału dla kreowania oferty turystycznej oraz w kontekście wspierania edukacji regionalnej na Mazowszu.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń za pomocą formularza elektronicznego. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie MROT, foto Pixabay.com

2023-10-17 17:14:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»
»Katarzyna Krawiczyńska, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter