Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TARGI ITB

Przyszłoroczne ITB większe, bardziej kolorowe i inspirujące niż kiedykolwiekW przyszłym roku targi ITB powiększą się o pięć hal znajdujących się pod wieżą radiową. Więcej niż ostatnio będzie też samych wystawców, twierdzi dyrektor Deborah Rothe w rozmowie z magazynem i portalem Touristik Aktuell.

Umowy o udział w targach ITB zostaną sfinalizowane po zakończeniu rejestracji wystawców, która trwa do listopada. Wówczas przydzielone zostaną też konkretne stoiska.

Wiadomo już, że w nowych halach 8.2, 10.2 i 11.2 prezentować się będą kierunki europejskie, segment MICE i organizatorzy podróży służbowych. Z kolei rosnąca branża technologii dla turystyki otrzyma dodatkową przestrzeń w hali 10.1. Powraca też hala 18, w której będzie można zapoznać się z ofertą krajów skandynawskich i bałtyckich. Z kolei nowoczesna przestrzeń Hub 27 będzie miejscem prezentacji dla rynku niemieckiego, austriackiego i szwajcarskiego. Pojawi się tam również Słowenia, część miejsca poświęcona będzie organizatorom rejsów wycieczkowych. Większość z tych ostatnich zlokalizowana będzie jednak w hali 25.

W przyszłym roku krajem-gospodarzem będzie Oman i właśnie dzięki temu, zdaniem dyrektor, targi będą bardziej kolorowe. Z kolei bogaty program kongresowy pozwoli się zainspirować takimi obszarami jak cyfryzacja, sztuczna integracja, zrównoważony rozwój i oczekiwania wobec podróży przedstawicieli pokoleń Z i alfa. MG

2023-10-19 15:02:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»


»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter