Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


TOUROPERATORZY

Sieć salonów Anex Poland coraz większaSieć własnych salonów sprzedaży to jeden z elementów strategii Anex Poland na rynku polskim. Touroperator chce w ten sposób zwiększyć rozpoznawalność swojej marki i być jeszcze bliżej klientów.

W pierwszym roku działalności pod nową marką Anex Poland uruchomił dziewięć własnych salonów sprzedaży. Jak mówią przedstawiciele touroperatora, w tym zakresie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa – 8 listopada działać zaczęły kolejne biura w Warszawie i w Katowicach.

Obecnie w stolicy działają cztery salony, tyle samo jest ich w Katowicach i jeden funkcjonuje we Wrocławiu. - Otwarcie stacjonarnych salonów firmowych to bardzo ważna część strategii na polskim rynku – mówi Dominika Jurkowska, zastępca dyrektora generalnego Anex Tour Poland. - Zależy nam na tym, żeby Anex Tour stał się rozpoznawalną marką. Dodatkowo chcemy być blisko klienta, poznawać jego potrzeby i tworzyć możliwie jak najbardziej spersonalizowaną ofertę. Nasze salony sprzedaży są nowoczesne, dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów dodaje. MG

2023-11-09 07:04:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»


»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter