Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


X FORUM BIUR PODRÓŻY

Halo! Odpocznij! Nowa, polska sieć hoteli
i obiektów już przyjmuje pierwszych gości

Polski Holding Hotelowy wprowadza na rynek własną markę dla hoteli i obiektów. Halo Szczyrk, Halo Hel, Halo Toruń i Halo Szczecin to pierwsze obiekty, które zaczęły funkcjonować pod nowym brandem. Marka Halo zachęca do wspólnego wypoczynku w przyjaznej, komfortowej atmosferze, w atrakcyjnych turystycznie miejscach Polski.

 

Wprowadzenie na polski rynek hotelowy nowego, polskiego brandu to odpowiedź Polskiego Holdingu Hotelowego na turystyczne potrzeby gości, którzy chcą odpoczywać w pięknych, polskich destynacjach. To marka, która oferuje nowoczesny, międzynarodowy standard w cenach, które konkurują z lokalnymi obiektami i pensjonatami. Jest przyjazna dla każdego gościa, otwarta dla wszystkich ceniących wspólny odpoczynek z rodziną i przyjaciółmi, jak również dla tych, którzy wolą spędzać czas we własnym towarzystwie.

 

Marka Halo ma lokalny charakter. Zachęca do aktywnego odpoczynku w pięknych polskich destynacjach, zarówno w górach, jak i nad morzem. Jest również doskonałą propozycją dla miłośników historii, kultury i architektury, którzy chcą spędzić czas w pięknej okolicy pełnej ciekawych atrakcji turystycznych.

Marka Halo zachęca do tego, by doceniać codzienność i cieszyć się ze zwyczajnych chwil. W hotelach marki Halo dużą wagę przykłada się także do kultury jedzenia – proste potrawy, wykonane z kunsztem, z najlepszych lokalnych składników. Specjalnością jest ciasto drożdżowe według tradycyjnej receptury podawane z dżemem jagodowy. W pokojach, oprócz tradycyjnych kaw i herbat, goście znajdą pełen asortyment polskich ziół, takich jak melisa, mięta czy rumianek.

Grupa PHH, w skład w której wchodzą obiekty marki Halo, liczy obecnie ponad 50 hoteli i obiektów z blisko 6 tysiącami pokoi, co czyni ją drugą największą grupą hotelową w kraju i pierwszą z wyłącznie polskim kapitałem. Grupa PHH oferuje rozbudowaną sieć hoteli i obiektów, zlokalizowanych w różnych częściach Polski – w dużych miastach, mniejszych miejscowościach, a także turystycznych rejonach górskich i nadmorskich, o zróżnicowanym standardzie: biznesowe premium, wypoczynkowe premium, biznesowe, ekonomiczne, wypoczynkowe, uzdrowiska.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą hoteli i obiektów Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego.

Serdecznie zapraszamy Biura Podróży, Tour Operatorów do współpracy w segmencie gości indywidualnych, jak i  zorganizowanych grup turystycznych.

 

www.halohotele.pl

www.wpolscenajlepiej.pl

 

Grupa PHH jest Partnerem X Forum Biur Podróży odbywającego się 22 listopada 2023 r. w Warszawie


2023-11-17 09:17:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»


»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter