Strona główna  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


X FORUM BIUR PODRÓŻY

Zapraszamy na spotkanie z Biurem Turystyki LogosTour


Od 42 lat z pasją i zaangażowaniem zajmujemy się organizacją podróży kulturowo-poznawczych na 7 kontynentach, oferując wyjątkowy standard usług, indywidualne podejście i unikalne atrakcje. Nasz zespół korzysta ze swojego wieloletniego doświadczenia, aby każda z oferowanych wycieczek była niezapomnianą przygodą, podczas której nasi Klienci odkryją nieznane dotąd zakątki świata.

Zawsze stawiamy na bezpieczeństwo naszych podróżnych, co pozwala nam na zapewnienie im niezapomnianych wrażeń podczas podróży. Wszystkie nasze programy zwiedzania przygotowywane są z dbałością o potrzeby Klientów, a nasi pracownicy czuwają nad ich realizacją.

Nasza oferta skierowana jest do osób, które cenią sobie kameralną atmosferę podczas wyjazdów i chcą odkryć prawdziwe smaki świata, poznać lokalne obrzędy, tradycje oraz uczestniczyć w wyjątkowych wydarzeniach kulturalnych. Dlatego specjalizujemy się w organizacji wycieczek dla małych grup, podczas których nasi klienci pozostają pod opieka pilota, który towarzyszy grupie od momentu wylotu do przylotu do Polski.

Na sezon 2024 przygotowaliśmy kilka nowości, o których będziemy informować za pośrednictwem naszej strony internetowej www.logostour.pl, newsletterów i mediów społecznościowych.

W celu nawiązania współpracy zachęcamy zainteresowane biura do kontaktu mailowego biuro@logostour.pl

Podczas wydarzenia przy stoliku będzie możliwość rozmowy z przedstawicielami Biura Turystyki LogosTour, zapoznania się z ofertą na sezon 2024, uzyskania informacji na temat Japan Rail Pass, którym biuro jest jedynym pośrednikiem na rynku Polskim oraz podpisania umowy agencyjnej.X Forum Biur Podróży odbędzie się 22 listopada w Courtyard by Mariott Warsaw Airport w Warszawie
2023-11-20 08:43:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»


»Katarzyna Krawiczyńska
, właścicielka biura Herkules Express w Słupsku  » więcej

Newsletter

»

Zamów newsletter