Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Meksyk to nie tylko kuchnia

»

O atutach kraju jako idealnej destynacji dla klienta biznesowego i  indywidualnego przekonywało Condor Verde DM.

Na zaproszenie TravelReps w siedzibie ambasady Meksyku odbyła się prezentacja walorów turystycznych tego bogatego w atrakcje kraju. Uczestników przywitał ambasador Meksyku w Polsce Alejandro Negrin – w języku polskim, co wszyscy przywitali gromkimi brawami.

O bogactwie kulturowym, przyrodniczym i turystycznym kraju opowiadała natomiast Luz Sgaggio z Condor Verde Destination Management, która zachęcała przedstawicieli branży turystycznej i incentive do odwiedzenia swojego kraju.

Atutem Meksyku – oprócz śladów kultury prekolumbijskiej i hiszpańskiej, wspaniałych krajobrazów czy karaibskich plaż jest oczywiście kuchnia. Różnorodna – w zależności od regionów i z punktu widzenia polskiego turysty zdecydowanie egzotyczna. Przekonać się o tym goście mogli na żywo podczas live cooking, oglądając a później smakując meksykańskiej pasty. Spotkanie zorganizowane przez TravelReps było też okazją do rozmów branżowych z przedstawicielami Condor Verde, Diners Club czy AeroMexico oraz posmakowania przysmaków serwowanych przez restaurację Dos Tacos. MO

25 stycznia 2017, Spotkanie poświęcone niezwykłym atrakcjom Meksyku, Warszawa

 
Sylwetka

»» Marek Wojnar, właściciel Biura Podróży Radtur  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter