Strona główna  |  Sklep  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Branża turystyczna opanowała Djerbę

»

W czasie wizyty studyjnej agenci, dziennikarze i celebryci poznawali uroki tunezyjskiej wyspy Djerby.

Pod koniec października br. na tunezyjską Djerbę zjechała ok. 170-osobowa reprezentacja agentów turystycznych, dziennikarzy i celebrytów. Ich obecność związana była ze wspólną akcją promocyjną biura podróży Sun&Fun i Tunezyjskiego Urzędu ds. Turystyki, które chciały zaznajomić zaproszonych gości z urokami wyspy i zachęcić do jej promowania.

Program 4-dniowego wyjazdu był napięty. Uczestnicy mieli okazję zwiedzić największe atrakcje Djerby, m.in. sefardyjską synagogę Al-Ghariba w Ar-Rijadzie z jedną z najstarszych w świecie Tór; farmę krokodyli znajdującą się w Park Djerba Explore w Midoun i położone nieopodal pole golfowe Djerba Golf Resort&Spa. Nie zabrakło też wizyty w głównym mieście wyspy - Haumat as-Suk – w którym uczestnicy przechadzali się po urokliwych uliczkach centralnej części miasta, zwiedzali sklep z dywanami i robili zakupy na targowisku. Agenci mieli dodatkowo okazję poznać bazę hotelową Djerby.

Jednak pobyt na Djerbie to nie tylko zwiedzanie, również konferencja przygotowana przez organizatorów wyjazdu, w czasie której Ahmed Meddeb, dyrektor Tunezyjskiego Urzędu ds. Turystyki zaprezentował uczestnikom inne atrakcje wyspy, zaś zespół touroperatora pochwalił się ostatnimi osiągnięciami firmy i przedstawił plany na najbliższą przyszłość. W czasie konferencji wyróżnił też swoje biura agencyjne za profesjonalną współpracę i rzetelną obsługę klienta. Wyróżniono: BP Fostertravel.pl, Fly.pl, Denar Travel, Traveliada.pl, Traveplanet.pl, wakacje.pl, BT Alderan. Biuro Podróży Tuzer zostało dodatkowo wyróżnione za najlepszą sprzedaż oferty tunezyskiej w 2017 r. MO

 
Sylwetka

»» Agnieszka Lis, kierownik biura LOT "Serce Kaszub"  » więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter