Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Departament Turystyki już bez wicedyrektor

Olga Grabowska, która pełniła funkcję wicedyrektor departamentu turystyki w ministerstwie sportu i turystyki, została odwołana ze stanowiska.

Choć dyrektor Joanna Jędrzejewska-Debortoli kilkakrotnie powtarzała publicznie, że dzięki powołaniu zastępczyni będzie można szybciej przeprowadzić niektóre prace, choćby związane z pisaniem nowej ustawy turystycznej, to kierownictwo MSiT podjęło decyzję o odwołaniu Grabowskiej ze stanowiska. Z departamentem rozstała się po tym jak resort opuścił wiceminister Dawid Lasek.

Jak informuje Anna Ulman, rzecznik prasowa MSiT, wiceminister Dariusz Rogowski, który urząd objął 10 lipca tego roku, nie zamierza obecnie powoływać nowego wicedyrektora. Na razie chce zorientować się w potrzebach departamentu i po ich rozpoznaniu zadecyduje, czy należy stanowisko to obsadzić na nowo, czy być może lepszym rozwiązaniem byłoby powołanie trzeciego naczelnika. Rzeczniczka nie podaje, w jakim terminie można spodziewać się ewentualnych zmian personalnych w departamencie. Olga Grabowska pracowała w departamencie turystyki MSiT od marca 2017. MG

2017-07-12 15:01:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

2017-07-12 19:21 Danton

rewolucja pożera własne dzieci

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Eliza Smolińska, właścicielka biura Aleksander w Kaliszu »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter