Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Kapituła wybrała najlepsze produkty turystyczne 2017 roku

W siedzibie POT odbyło się posiedzenie kapituły konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Certyfikat POT 2017. Przedstawiciele organizacji branżowych, regionów, organizatorów, mediów i POT wybierali dziesięć najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich, a przede wszystkim - skomercjalizowanych, produktów oraz jeden Złoty Certyfikat. Tu do ścisłego finału przeszły: Carnaval Sztukmistrzów, Kompleks Bania oraz Żywe Muzeum Piernika. Wyniki poznamy 23 listopada w trakcie targów TT Warsaw.To już XV edycja konkursu organizowanego przez POT, w którym doceniane są najbardziej atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne dla turystów produkty turystyczne naszego kraju. 

W tym roku o Certyfikaty POT walczyło 45 produktów wyróżnionych przez regionalne organizacje turystyczne, z których kapituła wybrać miała 10 w dwuetapowym głosowaniu: online oraz – ostatecznie – w trakcie obrad. Produkty zgłaszano w 5 kategoriach: wydarzenie cykliczne, pakiet usług, obiekt, szlak oraz obszar.

Jak co roku, przyznawano również Złoty Certyfikat POT, do którego zgłaszane mogą być produkty nagrodzone już Certyfikatem POT, które od tego czasu (czyli po upływie przynajmniej 5 lat) twórczo rozwinęły swoją działalność. W tym roku, po wstępnym głosowaniu online, do ścisłego finały weszły: Carnaval Sztukmistrzów w Lublinie, Kompleks Bania w Białce Tatrzańskiej oraz Żywe Muzeum Piernika w Toruniu. Te  trzy produkty miały okazję zaprezentować się w poniedziałek przed członkami kapituły, do której zaproszone zostały także "Wiadomości Turystyczne".

Najlepsze Produkty Turystyczne 2017 roku poznamy 23 listopada w trakcie jubileuszowej gali 25. Międzynarodowych Targów Turystycznych TT Warsaw.
Więcej zdjęć w Galerii WT

 

2017-10-31 15:32:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter