Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


Głosuj na produkt turystyczny roku

6 listopada rozpoczęło się głosowanie internautów w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy Produkt Turystyczny - Certyfikat 2017. Głosowanie zakończy się w niedzielę 19 listopada o północy.


Laureatów i zdobywców Certyfikatów POT 2017 poznamy 23 listopada podczas oficjalnego uroczystej Gali pierwszego dnia targów TT Warsaw. Wtedy również okaże się, kto zdobył Certyfikat Internautów. Wszyscy laureaci konkursu zostaną objęci programem promocji Polskiej Organizacji Turystycznej.

W tegorocznej edycji wprowadzono pewne korekty zasad głosowania. Z portalu organizatorów zniknął licznik wskazujący aktualną kolejność. Do ostatniego kliknięcia, pozostanie niewiadomą, którzy z kandydatów są na czele, a którzy w tyle oraz któremu przypadł Certyfikat Internautów 2017 w konkursie POT.

Mechanizm umożliwiający oddawanie głosów uruchomiony został na portalu narodowym polska.travel, na którym zamieszczona jest też lista tegorocznych kandydatów zgłoszonych do konkursu przez regionalne organizacje turystyczne (https://www.polska.travel/pl/aktualnosci/certyfikat-internautow-rozpoczynamy-glosowanie).

Zapraszamy do głosowania na swoich faworytów.

2017-11-06 11:10:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Przemysław Marczuk z Szamotuł, właściciel Biura Podróży Accord »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter