Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


konkurs
Czy już zgłosiłeś swój projekt do konkursu Róża Regionów?

Trwa konkurs Róża Regionów na najlepsze wydawnictwa i aplikacje promujące gminy, miasta i regiony. Prace oceniane są przez jury składające się z ekspertów z różnych dziedzin, m.in. mediów, grafiki, nowych technologii i  marketingu turystycznego. Jaki jest ich przepis na wydawnictwo idealne?


Specjaliści są zgodni – w zalewie wydawnictw promocyjnych wzorcowy folder, broszura czy ulotka promocyjna musi od razu przykuwać uwagę odbiorcy. Przygotowując je należy pamiętać więc nie tylko o wysmakowanej szacie graficznej, interesującej, a przy tym jakościowej zawartości merytorycznej czy atrakcyjnych zdjęciach, również o zachowaniu właściwego balansu między tekstem a grafikami, użyciu czytelnej czcionki w rozmiarze umożliwiającym bezproblemowe odczytanie czy zastosowaniu odpowiedniej kolorystyki.

Te z pozoru nieistotne elementy mają decydujący wpływ na to, czy czytelnik zainteresuje się naszym wydawnictwem. Równie ważne jest ustalenie do kogo kierujemy wydawnictwo i w jakim celu powstaje – odpowiedzi na te pytania pozwolą zidentyfikować tematykę publikacji.


RÓŻA REGIONÓW  2017
Formularz zgłoszenia (pdf)
Formularz zgłoszenia (Word)
Regulamin konkursu

2018-01-15 10:53:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Przemysław Marczuk z Szamotuł, właściciel Biura Podróży Accord »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter