Strona główna  |  Prenumerata  |  Wydawnictwo  |  Wydania cyfrowe  |  Kontakt  |  Reklama

 
Aktualności

»


promocja
Potęga marzeń według Miłki Raulin

Targi Tour Salon nabierają prędkości. Do wydarzenia zostało jeszcze nieco ponad 3 miesiące, a kalendarz spotkań z miłośnikami wypraw dalekich i bliskich już prawie wypełniony. Do grona fantastycznych podróżników, z którymi będzie można spotkać się na targach w lutym dołączyła właśnie Miłka Raulin.

 

Miłka Raulin, z wykształcenia i zawodu jest magistrem inżynierem trakcji elektrycznej, a z zamiłowania podróżniczką, miłośniczką wspinaczki wysokogórskiej, szybownictwa, motocrossu. W 2011 roku, mając już na koncie zdobyty Mont Blanc pomyślała, że chciałaby zdobyć wszystkie najwyższe wierzchołki kontynentów. Tak urodziła się "Siła Marzeń - Korona Ziemi" - siedmioletni program wypraw, który zakończył się 22.05.2018 r. zdobyciem Everestu - ostatniego szczytu w górskiej Koronie Ziemi, i to właśnie ten projekt będzie tematem przewodnim spotkania z Miłką Raulin, które odbędzie się drugiego dnia targów Tour Salon 2019 w Poznaniu.


Siła Marzeń - Korona Ziemi to opowieść o pasji do gór, podejmowaniu wyzwań i przekraczaniu granic ludzkich możliwości. To inspiracja do niepoddawania się przeciwnościom i twardej walki do końca o to w co wierzymy. W trakcie prelekcji Miłka Raulin zrelacjonuje, jakie trudności musiała pokonać oraz jakie umiejętności nabyła realizując ten projekt. Podzieli się także ciekawostkami z poszczególnych wypraw: o Papui Zachodniej i nielegalnym przekraczaniu największej odkrywkowej kopalni złota, o wyprawie na zimną Alaskę gdzie temperatury spadły do -45 st. C, o odległej i niedostępnej Antarktydzie, na którą dostała się lecąc w…. luku bagażowym i ostatnim wyzwaniu jakim był Everest i wspinaczka w strefie śmierci.
 
30. edycja targów Tour Salon odbędzie się w dn. 1-3 lutego 2019 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Spotkanie z Miłką Raulin odbędzie się 2 lutego 2019 (sobota) o godz. 15.00.Zapraszamy! 

Dołącz do wydarzenia: Potęga marzeń według Miłki Raulin>>>

Więcej informacji:

www.tour-salon.pl

www.facebook.com/TourSalon

 

2018-10-26 09:16:00

powrót

Dołącz do dyskusji na stronie

»

Komentarz:
Text:
Podpis:
Nazwa:
WWW:

Wysłanie komentarza oznacza ze zgadzam się na regulamin.
Dołącz do dyskusji na FB

»

 
Sylwetka

»» Jakub Piotrowski z Kępna, właściciel Biura Podróży Kuba Tour »więcej
Newsletter

»

Zamów newsletter